Behavioral Design @3x

درباره ما بیشتر بدانید!

وبسایت مرجع طراحی رفتار ایران نام مجموعه جوانی است که با هدف توسعه دانش بومی طراحی رفتار با رویکرد مدیریت محصول و خدمت راه اندازی و تشکیل شده است. این مجموعه با تیم تحقیقاتی قوی و به‌روزی که دارد، اقدام به تولید محتوای و انتقال تجربه صاحب نظران این حوزه نموده است. 

حوزه های فعالیت اصلی ما عبارتند از: طراحی رفتار، طراحی محصول و خدمت، طراحی تجربه کاربری، گیمیفیکیشن و اقتصاد رفتاری

پلی میان آموزش و بازار کار

استادیار، دانشجویان خود را تا رسیدن به بازار کار همراهی خواهد کرد. به‌عبارتی ما معتقدیم اگرچه هر فرد متخصصی می‌تواند وارد بازار کار شود، اما به دلیل تغییرات و دگرگونی‌های بازار کار، دسترسی به بهترین موقعیت شغلی متناسب با مهارت‌های افراد، کمی مشکل و پیچیده است. ما در همیار‌آکادمی تلاش داریم با پیوند زدن آموزش به بازار کار، این معضل قدیمی را حل کنیم. آزمون‌های تخصصی در پایان دوره‌های آموزشی همیار‌آکادمی، راهی است برای ساختن رزومه و تاییدیه‌های شغلی تا کارآموزان همیار‌آکادمی با داشتن یک گواهی معتبر بتوانند هم خودشان موقعیت‌های بهتری را شناسایی کنند، هم هم‌دوره‌ای‌ها و اساتید همیار‌آکادمی بتوانند ‌آن‌ها را به شرکت‌های مختلف معرفی کنند و هم پلتفرم استعدادیابی همیار‌آکادمی آن‌ها را به بهترین موقعیت متناسب با سطح کیفی مهارت آن‌ها وصل کند.

مراحل آغاز به کار و رشد

اولین کمپ آموزشی آنلاین طراحی رفتار به مدت ۸ هفته و به صورت عملی برنامه ریزی و برگزار گردید.

این دوره آموزشی با استقبال بی نظیری مواجه شد و ۱۰۰ نفر درآن از ۲۵ شهر ثبت نام کردند. 

بعد از برگزاری موفق دوره سطح ۱ طراحی رفتار اقدام به برگزاری جلسات منظم و آنلاین طراحی رفتار با عنوان دورهمی طراحی رفتار گرفتیم و حدود ۵۰۰ نفر در این دورهمی ها شرکت کردند و ۱۰ سخنران ویژه اقدام به ارایه تجربیات خود نمودند.

بعد از برگزاری موفق فصل اول دورهمی های طراحی رفتار در فصل دوم مجموع مخاطبین ما به ۹۰۰ نفر رسید.

برخی از نمونه کارها

از نمونه کارهای ما دیدن کنید حتما

نظرات برخی از دانشجویان

اراده آهنین های آکادمی استادیار